W każdy czwartek października odbywały się kolejne spotkania z cyklu "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato". Zerówczaki z wielkim zaciekawieniem słuchały czytanych bajek, oglądały ilustracje i rozwiązywały zagadki. Za chętną współpracę na rzecz grupy przedszkolaki dziękują pani Wrzalik - mamie Mai, pani Wiechowskiej - mamie Błażeja, pani Zalewskiej - mamie Filipa i pani Chodowskiej - mamie Darii :)
Aktualności
Kolorowe smakołyki
06.11.2015Uczniowie klasy II zdrowo się odżywiają. Wspólnie przygotowali pyszną surówkę, którą później ze smakiem zajadali.
Żywa lekcja przyrody
06.11.2015Dnia 28 października 2015r. uczniowie naszej szkoły kolejny raz mieli okazję spotkać się z niezwykłymi gośćmi: płazami. Można było zobaczyć rzekotkę, ropuchę Agę, kumaki, traszkę, salamandrę, a nawet szkielet żaby indonezyjskiej. Dzieci z uwagą wsłuchiwały się w opowieści o życiu i zwyczajach zwierząt. Ochotnicy mogli zadawać pytania.
Święto Edukacji Narodowej
02.11.201514 października w naszej szkole obchodzono Święto Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali dla swoich nauczycieli uroczystą akademię.
Smacznie, zdrowo, kolorowo
27.09.2015Dnia 25 września 2015r. dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły dzień zdrowej żywności. Maluchy poznawały oraz nazywały owoce i warzywa. Z wielkim zaangażowaniem zabrały się do wykonania sałatki warzywnej, która znikała z talerza w mgnieniu oka. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również sałatka owocowa. Różnorodność kolorów i owoców sprawiła, iż dzieci zjadały wszystko z apetytem. Przedszkolaki dowiedziały się, że owoce i warzywa są smaczne, zdrowe i zawierają wiele witamin. Samodzielnie przygotowany posiłek dostarczył maluchom wiele radości.
Poczytaj mi mamo...
27.09.2015W dniu dzisiejszym, w oddziale przedszkolnym rozpoczęła się akcja "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato". Chętni rodzice, w każdy czwartek, czytają maluchom literaturę dziecięcą. Czytanie rozpoczęła p. R. Delegacz, która zapoznała dzieci z bajką pt.: Dwie siostry autorstwa braci Grimm. Przedszkolaki chętnie i z zainteresowaniem słuchały opowieści, następnie wykonały piękne ilustracje. Serdecznie dziękuję mamie Pawełka i zapraszam kolejnych rodziców :)
Wystawa rękodzieła
27.09.2015Ostatniego dnia wakacji, 31 sierpnia 2015 r., uczniowie naszej szkoły pod opieką p. M. Wąsowskiej i p. A. Sakowskiej uczestniczyli w II Festynie Parafialno-Dożynkowym w Grębkowie. Zaprezentowali własne rękodzieło: decoupage, prace malowane na szkle i wiklinę papierową.
Bezpieczna droga
12.09.20159 IX 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa na drogach, prowadzonym przez instruktora WORD z Siedlec. Dzieci zostały zapoznane z zasadami obowiązującymi na drogach w ruchu pieszym, rowerowym i samochodowym. Instruktor zwrócił szczególną uwagę na konieczność noszenia elementów odblaskowych po zapadnięciu zmroku i w trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych rozdał im odblaski.
Młody artysta
10.09.2015W minionym tygodniu przywoływaliśmy piękną, letnia pogodę. Na zajęciach świetlicowych dzieci projektowały sandały damskie i męskie. Oto efekty ich pracy.
Z życia przedszkolaka
22.09.2015Nasze przedszkolaki rozpoczęły nowy rok szkolny. Dzielnym maluchom życzymy radości, wesołych zabaw z rówieśnikami oraz wielu sukcesów, a ich rodzicom wszelkiej pomyślności, a także owocnej współpracy ze szkołą.
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Czerwiec 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Maj 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Wszystkie


