Zbiórka artykułów plastycznych | Dzień Przedszkolaka | Pierwszy tydzień w przedszkolu | Dzień Kropki | Dzień Głośnego Czytania | Europejski Dzień Języków Obcych | Osiągnięcia sportowe! | 4 października - Światowy Dzień Zwierząt | Geografia klasa VII | 11 listopada - Święto Niepodległości | Geografia w klasie VI | Biologia w klasie V | Czytam z klasą | "Tworzę z klasą" - wystawa uczennicy klasy VII | Piernikowa świetlica | Dzień Postaci z Bajek | Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Węgrowskiego | Wieczór filmowy | Spotkanie z Mikołajem | Kiermasz bożonarodzeniowy | Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato... | Laboratoria przyszłości - I semestr | Choinka szkolna | Szkolne Koło Caritas | Dzień Babci i Dziadka | Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego | Bal karnawałowy | Wyjazd na baseni lodowisko | Plebiscyt Edukacyjny | Wycieczka do Siedlec | Bal u Pana Kleksa | Karnawał w oddziale przedszkolnym | Dzień Pizzy | Walentynki | Wspieramy i pomagamy! | "Tworzę z klasą" - wystawa uczennicy klasy VII2 | Plastyka z geografią w tle | Challenge #KożuchWygra | Turniej Tenisa Stołowego | Akcja "TAK. POMAGAM !" | "Tworzę z klasą" - wystawa uczennicy klasy VII3 | Obchody Międzynarodowego Dnia Tańca | Szkolne Koło Caritas2 | Święto Konstytucji 3 Maja | Bieg Pamięci w Oranienburgu | "Tworzę z klasą" - wystawa ucznia klasy VII | VIII Marsz Nordic Walking w Kopciach | Wycieczka do Białowieży | Dzień Mamy i Taty | "Tworzę z klasą" - wystawa uczennicy klasy VI | Językowo-słowne wygibasy | Wycieczka do Suchej | VIII Festyn Rodzinny

Z życia szkoły 2023/2024

Bal karnawałowy

Tradycyjnie, tuż przed feriami, odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. W piątek 12 stycznia od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Korytarz wyglądał inaczej niż zwykle, zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami i światłami zachęcał do wspaniałej zabawy.
W szkole zaroiło się od wróżek, księżniczek, kotków i przeróżnych stworów. Nie zabrakło Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, policjantów... Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Panie animatorki przygotowały wiele ciekawych zabaw i konkurencji. Wszystkich zaskoczył taniec w pianie, niczym w "śniegu". Gościem specjalnym okazał się Król Julian z dalekiego Madagaskaru. Na koniec uczniowie zobaczyli nawet pokaz ognia. Dobra zabawa nieodłącznie związana jest z muzyką. O świetną i profesjonalną oprawę muzyczną zadbał Dj Paweł, który już kolejny raz serwował nam doskonałą muzykę, za co serdecznie dziękujemy.
Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek. Nasze pociechy, małe i duże, z wielkim apetytem zajadały kanapki, pączki i popijały soczkami. Do ich dyspozycji był też popcorn.
Zabawa karnawałowa z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród uczniów i rodziców naszej szkoły, ale również wśród ich młodszego rodzeństwa oraz naszych kochanych absolwentów. Wszyscy są mile widziani! Nie ma nic piękniejszego i cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka, który maluje się podczas zabawy na buziach rozbawionych maluchów... Do zobaczenia za rok!