Poczytaj mi Mamo... Pierwszy tydzień w przedszkolu za nami :) Zeszyt OK w klasie II Programowanie w klasach 0-II Wspomnienia z II wojny światowej Spotkanie z pracownikiem WORD Dzień Kropki Dzień Przedszkolaka Wycieczka na lotnisko Wycieczka do Siedlec Kodowanie na dywanie - zmysły Koło artystyczne – las jesienią Zajęcia kulinarne Zdrowe soki w oddziale przedszkolnym Innowacja pedagogiczna z chemii „W krainie chemii” Poznajemy nowe zawody Modele komórki Wrzesień pod znakiem jeża Wycieczka do Siedlec Klubik jeździecki Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato! Dzień Postaci z Bajek Pasowanie na ucznia klasy I Szkolne Obchody Święta Niepodległości Jak Ula bawiła się u króla? Poczytaj mi Mamo... Pierniczki z masy solnej Turniej Szachowy XII Festiwal Pieśni Patriotycznej w Wyszkowie Doświadczenia w oddziale przedszkolnym Finałowy turniej szachowy Zdobienie pierników Wizyta Świętego Mikołaja Wycieczka do Warszawy Klasowe pierniczki Projekt "Jeden dzień na Olimpie" Wigilia 2019 Poznajemy nowy zawód - operator dźwigu Rozwijamy zainteresowania badawcze Dzień Babci i Dziadka Choinka 2020 Innowacje pedagogiczne "W krainie chemii" Bal karnawałowy w oddziale przedszkolnym Dzień Dinozaura Zawieszenie zajęć Drodzy Rodzice!

Wydarzenia w roku szkolnym 2019/2020

Poczytaj mi Mamo...

Cykl spotkań czytelniczych w zerówce nadal trwa. Przed świętami odwiedziła nas mama Oli, która przeczytała dzieciom o świątecznych przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Dziękujemy Pani Justyno :)